Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért képtelen elfogadni azt...

Miért képtelen elfogadni azt a tényt a kapitalisták 99% a aki az örökölt vagyonából tartja fönn magát, hogy munkásréteg nélkül nincs gazdaság?

Figyelt kérdés
Egy munkáscsalád hogyan éljen meg Budapesten mondjuk 2-3 gyerekkel? Tökéletesen egyértelmű ha a munkások akik nem örököltek apucitól ingatlant vagy vettek hitelre' a KOMMUNISTA RENDSZERBEN! akkor sehogy se tudják magukat fönntartani? Egyértelmű, hogy azért nem lesz nyugdíja a ma dőzsölő kapitalistáknak, mert 0 pénzre nincs gyerekvállalás, a munkások kimennek dolgozni, aki meg kifogásolja a béreket annak azt mondják hogy legyen közgazdász, programozó, cégvezető, de úgyse lesz mindenki az? Ha az lenne, akkor senki se dolgozna az éttermekben, vagy az utcán, vagy a boltban, vagy a gyárban ? Mikor fogják látni, hogy hosszú távon nagyot fognak bukni? Recseg az európai gazdaság, a GPD csökken, a reálbér csökken, a magyarok 80% ának azért van 3× több pénze mint amúgy, mert a kommunista rendszerben vásárolt lakást vagy onnan örökölt, hogy 100-300ezerrel többet kéne fizetnie, ha magyarországon sose lett volna kommunizmus, mikor mérik fel ésszel hogy ha a munkások nem lesznek, akkor hiába van náluk pénz ha nem használhatják arra hogy odaadják a másnak, ellenszolgáltatásért?! Az egész EU egy álszent semmi, leígéri a CSILLAGOKAT! az égről, emberi jogokkal hadovál, meg lakhatáshoz való joggal, meg méltósághoz való joggal, az EUsok 99.99999% a ebből semmit sem látott? Az EU azért küld tonna számra eurókat ennek a (*) hogy biztosítsa az előírt jogokat, de kit érdekel? Körberöhögik azt akit meg igen. Aki egyetalán elolvasta az EU által előírt embei alapjogokat, miért ilyen baromi vicces, neket ek?
2017. ápr. 18. 14:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Szívinfarktust ne kapjál már...
2017. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én nem félek a haláltól, vagyis nekem nem kell félnem.
2017. ápr. 18. 14:52
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Minden kapitalista az örökölt vagyonából tartja fent magát szerinted? Azért mert buta vagy és nem tanultál semmit, csak takarításhoz értesz, ne másokat okolj már...
2017. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kifejezetten az ingatlanosokra gondoltam! Engem ne kritizálj, mert lehet a főnököd vagyok.
2017. ápr. 18. 14:56
 5/30 A kérdező kommentje:
Azokra a kapitalistákra gondoltam akik az örökölt vagyonjukból tartják fönn magukat, és dőzsöl, mert a 99% uk így gondolkozik. Egyértelmű? Ne butázz le ha ki kell fejtenem amit írok és tök egyértelm ...,
2017. ápr. 18. 14:58
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Oké :) Azt meg a magadfajta ökör képtelen megérteni, hogy ha nincsenek mérnökök akkor a melósnak nincs mivel dolgoznia, ha nincsenek ügyvédek, nincs aki megvédje az érdekeiket, ha nincsenek főnökök/igazgatók akkor a melósok között káosz uralkodik, ha nincsenek bankárok akkor nincs pénzügyi rendszer... stb. Imádom ahogy őrjöngenek a prolik a gazdagok ellen. Mindig kell valami ellenségképet keresni igaz? Mindig más hibás a saját sikertelenségünk miatt ugye?


Nincs gazdaság, igen ám, de ha nagyon muszáj akkor az ügyvéd, mérnök, igazgató, programozó tud lapátot fogni és tud fizikai munkát végezni. A munkás meg tud tervezni egy hidat vagy egy repülőgépet? Kár ezen idegelned magad, a munkásság és az értelmiség kiegészíti egymást. Ezt viszont imádják a tanulatlan melósok elfelejteni, és a diplomásokat szidják folyamatosan.

2017. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy honnan tudod hogy 99%-uk így gondolkodik? ismered mindet?
2017. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A mérnökök meg tudnak élni, azok ha eltűnnek semmi köze se lesz a gazdasághoz vagy elég kicsi.


Onnan tudom, hogy a 99% uk így gondolkozik, mert az albérletek 100% a annyiért van kiadva, amennyiért még épp megveszik ez kapitalista..elv

2017. ápr. 18. 15:07
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
És? Ha kiveszik annyiért, amennyiért meghirdeti, akkor miért adja ki kevesebbért? Jótékonysági intézmény a lakáskiadás?
2017. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért, mert a munkásrétegnek nem lesz hol lakni és összedől a gazdaság.
2017. ápr. 18. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!