Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a jövőben nem tervezek...

Ha a jövőben nem tervezek családot alapítani, jól szeretnék keresni, és vezetni is szeretek, akkor a kamionsofőr állással jól járnék?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz egyedül egy egy nm2 kuckóban élni, akkor igen.
2017. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretsz vezetni? Azt szerintem nem élveznéd, hogy 80-al mész külső sávban 2x4,5 +- órán keresztül az autópályán.


Én is sofőrnek készülök, de nem a te okaid miatt. Mondjuk a család az egyezik.

2017. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én pl imádok autópályán vezetni (kamionnal!), mert rohadt sok a szabadidőm így. Tudok elmélkedni, audiós cuccokat hallgatni (hangoskönyv stb..), zenélni.


A nagy fizetés az igaz, de úgy nézd hogy a büntetések is nagyok, és gyakoriak ! Legutóbb 1000 euró büntetést kaptam olyanért amit nem is csináltam, és fél évre kitiltottak németből, így kibaxtak az állásomból, és itthon kellett keresnem valami melót, mehettem belföldezni xaréhugyé... :D Szóval azért nem eszik olyan forrón a kását.


Utolsó: ha még el se kezdted akkor ne legyen már ilyen nagy a pofád előre. Te is olyan nyomorék lehetsz mint a legtöbb benzinkúti szájhős

2017. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy a szád. Vajon ha a kamionból kiszállsz akkor is az lenne? Nehogy majd eléd álljon 2 orosz kamionos. Nem hiszem, hogy nyomorékozgatnád őket, itt nem nehéz ám. :) Tipikus anyámasszonykatonája...Jajj, de sajnállak...szarér hugyér kell dolgoznod? Szegény.


Én nem egy 50 feletti sofőrt ismerek akik egész életükben csak vezettek és az ő véleményük, tapasztalataik alapján tájékozódok.

2017. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elküldte véletlen, eléggé felhergelt a nagyképű szöveged.


Tehát, szarér hugyért? :( Van olyan ismerősöm aki 12 órában csirkét pucol 100 ezer forintért és nem nyávog ennyit mint te. Gondolom ilyen 200-250-et kerestél.


Tipikus nyüszögős anyámasszonykatonája vagy. Ha 30 éve jelentkeztél volna sofőrnek 100%, hogy pofán röhögnek.


Ui: Az utat figyeljed ne a hangoskönyveidet.

2017. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki csirkét pucol legalább minden nap hazamehet. 250 ért 5 napig kamionba aludni, sőt, sokszor szombaton is munka van, és van hogy vasárnap este el kell indulni, így qrvára nem éri meg a 250 mert ugyan ennyi, sőt, még kevesebb munkáért 600at kapsz nemzetköziben alsó hangon.


Mellesleg aki lusta tanulni az csirkét is fog pucolni az tuti, vagy kamionosként megrohadni. De rohadtul untam amikor a vén majmok nekem sírtak örökké hogy nem látják felnőni a gyereküket meg nincsenek a családdal meg így meg úgy ... hát bad*meg előbb kellett volna dolgozni nem a könnyű pénz után rohanni, ennyi. Szal engem rohadtul nem hatnak meg az ilyen minimálbéres xar munkás sztorik :DD


Jól van kedves ÉnATöbbireHallgatokMertNincsAnnyiEszemHogyMajdKitapasztalom , de nem lehetsz egy nagy einstein az életben ha csak a farkaddal példálózol, ésszel kellene küzdeni, nem erővel, csak nehogy egy pár év múlva nálam kuncsorogj melóért aztán majd én röhögök a pofádba :D

2017. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha a Waberer's a tiéd lesz...
2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!