Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy 1 hektáros,3...

Mennyit érhet egy 1 hektáros,3 aranykalászos besorolású földterület?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy levelet amelyben egy bt írt nekem,hogy van egy hagyatékból származó egy hektáros földem amelyet meg szeretnének tőlem vásárolni,persze,ha eladásra bocsájtom.Az árat nekem kell megmondani neki,de nem tudom mennyit érhet,vagy aki ebben jártas segíthetne abban,hogy ezt hol tudom,és kitől megkérdezni.A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 22. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyileg hol van?

Egyedüli tulaj vagy?

Van rá élő bérleti szerződés?

Te vagy-e a haszonélvező?


A kérdésed alapból olyan, mint a következő kérdés:

Veszek egy PIROS autót, mennyibe fog kerülni?

2017. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy helyi ingatlanost kérdezz meg, vagy hivj értékbecslőt. Esetleg keresgélhetsz a neten környékbeli hirdetéseket.
2017. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önkormányzatnàl, okmányirodàba nézegesd a helyi kifüggesztéseket/hirdetményeket és a rajta szereplő földàrakat. Abból már tudsz viszonyítani.

3 ak terület egyébként elég gyenge minőség, olyan fél mill.. vsgy esetleg 1.

De ez függ még sokmindentől. Merre van és kik jelentkezhetnek rà.

2017. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!