Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kipostázták a jövedelemigazolá...

Kipostázták a jövedelemigazolásról a papírokat, de munkaszerződés nincs, ezeket a papírokat vissza kell küldenem aláírva vagy nem szükséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Dolgoztam pár napot egy cégnél de felmondtam emailben azonnali hatállyal, szerződés még nem volt mikor beléptem és most sincs még. Ma kaptam ajánlott tértivevényes levelet 2 példányt meg az OEP kiskönyvet, ebből vissza kellene küldenem nekik az egyik példányt aláírva vagy nem feltétlen szükséges? Munkabérem még nem kaptam meg, benne van az is hogy utalva(ott a számlaszámom, meg az összeg.) 5 munkanapon belül el kellene nekik utalni jól tudom? Próbaidő alatt azonnali hatállyal mondtam fel, emailen keresztül.

2017. ápr. 27. 14:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!