Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az online webshopok (pl....

Az online webshopok (pl. eBay, Aliexpress) hazai boltokhoz képest jelentősen alacsonyabb árú termékei mennyire megbízhatóak/minőségiek?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy kést szeretnék rendelni kb. 1500-2000 forintért, az lenne olyan jó minőségű, mint az itthon kapható, 8-10000 forintos (vagy drágább), hasonló termékek?

2017. ápr. 27. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

ebay meg aliexpressz nem webshop, hanem aukciós oldal!


Kettő nem egy és ugyanaz.


Ha itthon 10e-ért veszed meg az ebayről rendelt hulladékot, akkor nem lesz jó minőségű!

2017. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Látom, nem sikerült teljesen megérteni a kérdést...


Aukció nélkül nehezen nevezném aukciónak az eladást.

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy itthol drágábbak a cuccok, mint eBay-en. Ha nem tudnám, és még ezeket az oldalakat sem ismerném, minden bizonnyal hazai vásárláson gondolkodnék, és nem kérdezgetnék itt a megbízhatóságról.

2017. ápr. 28. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy érdemes.Vettem már onnan olyan fém dolgot,ami elvileg rozsdamentes,aztán kb. 1 hét alatt berozsdált.
2017. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktualis meg, de en rengeteg dolgot rendeltem mar Aliexpressrol es abszolut elegedett voltam! Mobdjuk en altalaban ruhakat meg sminktermekeket , taskakat szoktam.... De azokba nem csalodtam ! Szoval ha nem tunik rossz minosegunek , se a kepen , se a vasarloi kepeken akkor szerintem nem lehet rossz minosegu ! :)

Es meg az elso hozzaszolonak uzennem , hogy az ebay az egy licitalos oldal felig- meddig, de az Aliexpress nem... Az webshop

2017. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!