Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet már kapni diákoknak...

Lehet már kapni diákoknak munkát az idén nyári szünetre? Tudnátok linkelni nekem pár Diákszövetkezeti oldalt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és idén nyáron már szeretnék dolgozni valamit, meg ezzel együtt valamennyi pénzt keresni 1 hónapot kb. (elsősorban július). Viszont eddig nem igazán találtam normálisnak tűnő Diákszervezeteket (lehet hogy az is benne van ebben, hogy még újonc vagyok ilyen téren) és akiknél próbálkoztam, azok is mind azt monsták, hogy még nem aktuális, majd csak májustól-juniustól lehet rendelni, stb....


Aki már dolgozott valamit diákként, az segítene abban, hogy mely diákszervezeteket érdemes felkeresni, illetve hogy mikortól lehet már jelentkezni nyári munkákra?



2017. ápr. 28. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Fura, " bezzeg az en idomben" mar aktualis volt ilyesmi tajt, ill kicsit kesobb, majus kozepetol, pedig csak 8 ev van koztunk, es anno en 16 evesen kezdtem dolgozni.

Milyen jellegu munka erdekelne egyebkent? Keresd fel a Mind-diakot, vagy az Y-generacio szovetkezetet.

2017. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elsősorban irodai (adminisztrativa), idegen-nyelvi vagy hotelban recepcios.

Eddig az EuDiákok meg a MelóDiák az amik szimpatikusak nekem, azokat ismered? Milyen velemennyel vagy roluk?

2017. ápr. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!