Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek penzt?

Hogyan keressek penzt?

Figyelt kérdés
szoval 14 eves lany vagyok, eltortem a telefonomat es szuleim nem akarnak venni "te torted el, te vegyel magadnak" ...tudtok valami megoldast??

2017. ápr. 30. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefon nélkül leszel. Ha nem bírod ki, akkor megölöd magad. 15 éves kor alatt nem dolgozhatsz.
2017. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mellesleg úgy látom működik a telefonod. Hiszen arról írtál. Akkor mi a gond? Tudsz ugyanúgy facebookozni tanórákon nem?
2017. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik :) nem nem telefonrol irok, nem netezek tanorakon telefon megszunt tablet nincs
2017. ápr. 30. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Akkor miről írsz ékezet nélkül ha nem telefonról? :D
2017. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
#4 En is ekezet nelkul tanultam meg gepelni, pedig mikor elkezdtem, még internet sem votl, nemhogy okostelefon....
2017. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 meszike91 ***** válasza:
29%
4. Asztali gépről is simán írhat ékezetek nélkül...
2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek a telefon? Kérd el faterod régi nokiáját.
2017. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Legálisan maximum gyermekszínészként/modellként lenne esélyed pénzt keresni, így valószínű, egy darabig telefon nélkül leszel.

Kicsit leszakadsz a facebook-ról és szétnézel a való világban. Aki csevegni akar veled, majd meglátogat téged, érdemes kipróbálni.

2017. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap írta valaki, hogy a bérkérdezők listájáról lefelejtettem a 14 éves telefonos csajt, aki már 5 éve 14 éves és mindig vagy eltört a telefonja, vagy újat akar.


Erre bumm megjöttél, már "hiányoltunk" :)

2017. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!