Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok megbízhtó honlapokat,...

Tudtok megbízhtó honlapokat, webshopokat eljegyzési gyűrű vásárlására?

Figyelt kérdés

A megbízható alatt azt is értem, hogy az ár-érték arány nagyjából észszerű legyen. Tehát ha gyűrűt akarok venni, ne "húzzanak le nagyon" pl.: az arany, gyémánt g-ját, illetve méretét tekintve. Félreértés ne essék nem spórolni akarok ezen, tisztában vagyok, hogy a megmunkálásnak is ára van és a kinézet számít, csak a nagyon nagy lehúzást akarom elkerülni. Olyan 150k-ig mennék, tudtok ilyen webshopot?

Köszönöm a válaszokat/tanácsokat!


2017. máj. 2. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

150K-t webshopon keresztül inkább ne. Engem egyszer lehúzott egy kamu webshop majd 90 ezerre telefonvásárláskor. De van az e-cégjegyzék .hu, meg az adószámfigyelő .hu, itt ellenőrihetsz bármely céget.


De amúgy a gyűrűhöz kellene a barátnő ujjának mérete, meg egy jó ügyvéd a házasság előtti szerződéshez (tudom trollkodás de mondom ....)

2017. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!