Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárszolgálaton keresztül...

Futárszolgálaton keresztül rendeltem egy terméket (kb 20 e ft értékben) a futár a műanyag csőből készült újságtartóba tette be, majd elszelelt. A csomag eltűnt, visszakaphatom a pénzem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 18:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A futárnak elvileg alá kellett volna iratnia az átvételt.

Egyelőre sem a futárszolgálat, sem az online áruház ügyfélszolgálata nem reagál az ügyemre, így nem tudom kihez forduljak.


Alapvetően mik a jogaim?

2017. máj. 2. 18:46
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Honnan tudod hogy odarakta?
2017. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát ezt így nem szokták.
2017. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Alapvetően nem történt kézbesítés, így várnod kell türelmesen a megjelölt határidőig, majd jelezni, hogy a termék nem érkezett meg.
2017. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De a futár azt mondta, hogy odarakta, felhívott telefonon és közölte, hogy "beraktam a postaládába" na akkor rohantam haza fejvesztve mert tudtam, hogy a postaláda csak egy kinti újságos műanyag cső mivel nemrég költöztünk....


Hiába várok, ők már hivatalosan kézbesítettnek tekintették.

2017. máj. 2. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

ilyen nincs,

ha mégis akkor nagyon hülyének néznek és az adott futárszolgálatnál jelentkezz minél hamarabb hogy az xy számú csomag xx kódu nyomonkövetési kiszllitas soran az yx futar 00 telefonszamrol errol ertesitett és a csomag nincs meg, te ala nem irtal semmit

2017. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezted, ki írta alá az átvételt?
2017. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jeleztem a futárszolgálatnak, azt mondták "megkérdezik a futárt és visszahívnak" ez volt 4 órakor, azóta nem elérhetőek, gondolom holnap.


De gondolom mindenki mossa majd a kezeit. Én meg buktam 20 ezer forintot, ráadásul nyilván engem fognak gyanúsítani, hogy biztos galádul eltettem a saját csomagomat.

2017. máj. 2. 19:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Senki nem írta alá az átvételt.
2017. máj. 2. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem írta alá akkor kártalanítani fog a futárszolgálat, ez nem is kérdés.
2017. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!