Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van kb 100 darab teniszlabdám...

Van kb 100 darab teniszlabdám elszeretném adni hogyan? Többi lent?

Figyelt kérdés
Van kb 100 10szer 20 szor kb fél egy órát használt teniszlabdám.amit el szeretnék adni jófogáson vagy piacon. A gyűjtemény csak slazenger winbledon , babolat, és még jó pár ilyen hires karmából áll. Azt tervezem hogy darabját amin hibátlan állapotú a felirat 200 ft adom , amin kicsit lopott de olvasható az 150, ami pedig teljesen lopott az 100 ft. Megvannak a dobozok is. Azt terveztem hogy 4 200ft labda meg egy doboz az egyyüt 1400ft. 1200ft szeerenék érte kapni de mivel úgy is alkundának ezért 1400. Beválhat a tervem?

2017. máj. 7. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam és a hiba javító átírta 😁 nem lopott hanem kopott😂
2017. máj. 7. 00:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha lopott, akkor ne add el :D (bocs, látom javítottál, de akkor sem bírtam kihagyni :-)


Én a helyedben így, ahogy itt leírtad, egy csomagban feltenném a Vaterára, pontos megjelöléssel: eladó mondjuk 40 db ép feliratú, 35 db kicsit kopott, 25 db teljesen kopott.

Szépen kiszámolod, melyikre mennyit szeretnél és beírod a végösszeget, majd odaírod, hogy csak egyben eladó.

Vagy csinálsz külön-külön 3 aukciót a nem kopott, kicsit kopott, kopott-nak.

2017. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja megvenni max kutyajateknak. Teniszezők nem vesznek használt labdát, az edzőknek meg töménytelen használt labdajuk van ( a profik koptatott labdája megy a kezdő csoportba)
2017. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen majd megpróbálom
2017. máj. 7. 14:22
 5/6 anonim válasza:
Hát nem lesz sok jelentkező...aki teniszezik az az edzőtől csórja a labdákat.Max kezdő edzők vagy apró egysületek fogják megvenni ha iszonyat olcsón adod
2017. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ingyen adod, talán megszabadít tőle valaki, de még azt is kétlem.


Akinek szüksége van labdára, annak vagy normális kell, vagy úgyis van saját használtja. Dobálja is ki őket tizesével...

2017. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!