Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi olyan netes vásárlóv...

Ti mennyi olyan netes vásárlóval találkoztok akik csak lefoglalnak, érdeklődnek, majd mégse veszik meg?

Figyelt kérdés

Jófogáson, Facebook csoportokban mostanában a leendő vásárlók elenyésző része veszi át amit eladnék.

Tele van a tököm, hogy pl. most is az összes babaruhát előszedtem, fotóztam, kiválogatta mi kell, hajtogattam, dobozoltam, erre halogatta egy ideig majd eltűnt..

Szedjem szét? Valamit már töröltem, töltsem újra?

Vagy megbeszéljük, odamegyek és nem jön el..

Vaterán még jobb az arány, de ott is van, hogy törlést kér.. miért nem gondolkodik?



2017. máj. 8. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Hiába teljesít jobban az ország ugye.. soknak nincs pénze, de az meg benne van hogy venni akar és ez lesz belőle, (de van aki simán bunkó).

Ne engedd lefoglalni mert más lehet megvenné, kérdezd meg mondjon egyenes választ! megtudja venni vagy nem? igen vagy nem?! ennyi! ha vki szórakozik én le is tiltom a fenébe.

2017. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Előre fizessen vagy 97%-os legyen min, így az okés.

Vársz egy adott ideig, ezt közlöd vele utána kész mehet a lecsóba.

2017. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én csak postázok, és akkor kezdek el csomagolni, ha már le van fixálva minden (cím, előreutalás vagy utánvét, stb).
2017. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván amikor egyeztetünk, akkor még azt mondja, hogy megveszi.

Postára én is csak a pénzügyek rendezése után szoktam.

Leginkább a helyi vevőkkel van gond, pár százas tételeknél is, pl. egész nap hurcolom, hogy hátha épp akkor hív amikor a környéki boltban vagyok. Bár még ez a kisebb vesződség a szétszedős-pakolós holmikat nem-vásárlókkal, legalább válaszolna, hogy bocs mégsem kell...

2017. máj. 8. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

jófogáson az érdeklődök 95%a kuka, eltűnik még fizetés előtt, vagy épp új terméket akar 80%kal olcsóbban megvenni..


Fb-n nem hirdetem.

2017. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anc ***** válasza:
Facebookon és jófogáson igen. :/ Én pont ezért szoktam a Vaterán hirdetni, ott komolyabban veszik az emberek a dolgot.
2017. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!