Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható a binatex?

Megbízható a binatex?

Figyelt kérdés
Most találtam rá a binatex nevű oldalra és sok portál megbízhatónak találja. Valóban így van ez? Minimum mennyi pénzt kell befektetnem, hogy el tudjam kezdeni? Ha valaki tapasztalt a témában az kérem írjon. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. máj. 10. 23:27
 1/6 pekkay válasza:
szerintem ha igy kezded, akkor ezt nem neked talaltak ki. hacsak nem szeretned elvesziteni a penzed.
2017. máj. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Julianna Tejfel válasza:
A minimum az 10€ . De az a helyzet hogy en is csinálom. De nem fizetnek. Elérni pedig nem tudom őket. Nem sokat kerestem pluszba, csak az eredeti összeget dupláztam meg,de azt kiutaltam. Es lass csodát az összeg nem érkezett meg a számlámra. A "húsz percen belül válaszolunk" szöveg meg kamu. Engem jól átvertek.
2017. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Julianna Tejfel válasza:
Vissza vonom amit írtam. Kifizettek. Csak kiderült, hogy Magyarországra nem egy nap alatt utalnak, hanem 10 nap alatt. Szoval mégiscsak jövedelmező lehet. Bar azt nem gondolnám, hogy milliókat lehet vele kaszálni. Itt is fontos, hogy az ember cikkeket böngésszen az árfolyamokkal kapcsolatban. Hogy tanuljon. A vakszerencsére nem szabad bizni. En úgy kezdtem. Hat nem volt tul jövedelmező. De ha rendesen nekifeszülsz akkor lehet vele kezdeni.
2017. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 13. 17:43
 5/6 kurty1991 válasza:
Kedves juliana tejfel .Latam hogy volt ojan komet it az oldalon hogy valakinek töb ezer ft tunik el a szamlajarol . Tenàlad hasoló jelensèg előfordult mart ?????
2017. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attila_07 válasza:
Ha az oktató videót megnézed, abból is egyértelmű, hogy ez egy újragondolt online piramis (más néven: pilóta) játék, ahol egy valaki keres biztosan a BINATEXIA LTD. Nincs mögötte pénzteremtés, csak a játékosok által befizetett pénzből lecsípi a jutalékát és a maradékot újraosztja, vagyis a játékosok közül néhányan nyernek és sokan vesztenek. Ha minden korrekt lenne, akkor az MNB honlapján nem szerepelne a társaság a figyelmeztetések között: [link] LTD
2018. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!