Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » APEH tartozásom van most...

APEH tartozásom van most kaptam 3 levelet, hogy végrehajtást raktak a lakásomra, nem is szolnak? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a tartozas?Volt inkasszo a szamlaidon?
2010. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
600000 ft nem ,nincs semmi rajta.
2010. máj. 16. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen jogtalan!Elobb inkasszo,utana terheles.Reklamald meg.
2010. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony létezik..Én amikor pár éve vártam,hogy a többletadómat visszaadják(ami kb.:50.000 forint volt)nem kaptam meg.3 hónap után rájuk mertem telefonálni,hogy miért nem küldték még el a pénzemet.A válasz az volt,hogy tartozásom volt az elmúlt években,és ebből rendezték le +küldjek még 1200 forintot (mert ennyi hiányzott a teljes tartozáshoz),mert ha nem akkor ez is kamatozni fog.Kiderült,hogy 2 évvel korábbi tartozásról dumáltak.Amikor rákérdeztem,hogy ilyenkor miért nem szólnak,hiszen minden évben van adóelszámolás,szinte válaszra sem méltattak.Jobban mondva azt a választ kaptam,hogy NEKEM tudnom kellene,hogy tartozom..

Én megúsztam,mert volt adótöbbletem,és volt miből levonni..

De te gyorsan írj levelet nekik,hogy eddig nem kaptál értesítőt,és meglepett,hogy lehetőséget sem adnak a tartozás rendezésére.Majd kérj egy részlet fizetési lehetőséget..

Persze ezt csak akkor fogod megkapni,ha tényleg nem értesítettek.Ha küldtek levelet,csak éppen te nem vetted át,akkor úgy veszik,hogy nem reagáltál rá amikor még lehetett,így nem fogsz kapni esélyt...

2010. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz részletfizetési kedvezményt?? Felhívod az apehot megmondják milyen papírt kell kitölteni,beadni,megnézik az anyagi helyzeteted és megállapítják a törlesztőt akárhány évre.
2010. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!