Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákok! Van itt köztetek...

Diákok! Van itt köztetek olyan, aki már tudja, hogy hol fog nyáron dolgozni, (diák) munkát vállalni? Ha igen, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és most nyáron dolgoznék először valamit (korábban még nem tettem). Több Diákszervezetbe is regisztráltam (EuDiákok, MelóDiák, stb...) ott többfajta munkát is megjelöltem, de vagy nem kaptam még visszajelzést felőlük, vagy pedig csak annyit mondtak, hogy majd nyár elején térjünk vissza rá. Én pedig éppen emiatt attól tartok, hogy lázas keresgélések ellenére kifutok a határidőből és nem kapok nyárra valamilyen munkát, azt meg nem akarom!

Akinek már van munkája, az tudna segíteni, hogy mely Diákszervezeteknél érdemes keresgélni vagy ő hol kapott munkát?



2017. máj. 14. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Bementem a szovetkezethez beregisztralni, megmondtam, hogy melyik boltba akarok arufeltolto lenni es mentem oda. Aztn valtottam, ami annyibol allt, hogy atjottem egy kozelebbibe. Ez ugy tortent,hogy amikor telefonaltak hogy mikor mennek, mondtam az uj bolt cimet. Ennyi, nem olyan bonyolult. Ne emailezgess, hanem menj be szemelyesen.


Ez amugy a Multijob.

2017. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!