Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudja vki, hogy hogyan lehet...

Tudja vki, hogy hogyan lehet regisztrélni a Fürgediák iskolaszövetkezet honlapjára? (itt a link is)

Figyelt kérdés

Szóval hiába van kiírva, h itt kell regelni, mégse engedi. De miért?

[link]

Köszi a válaszokat előre is.


2010. máj. 16. 15:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én is itt vagyok regisztrálva de mindjárt megnézem neked ;) xD
2010. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Menj szinte teljesen le a lap végére. És ha még nem voltál tag akkor a sorszámot ne töltsd ki hanem csak a születésed dátumát, ha ezzel végeztél a tovább gombra és akkor a többit is töltsd ki! :)
2010. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
OKé, köszi, megpróbálom. :)
2010. máj. 16. 18:11
 4/13 A kérdező kommentje:

Jessusom, milyen hülye vagyok!

KÖSZI!

Ezt én is észre vehettem volna! :)

2010. máj. 16. 18:13
 5/13 anonim válasza:
Szívesen! :) Nekem sem volt egyszerű elötte :D
2010. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Regeltem is, hátha lesz vmi. :)

Te am kaptál is már munkát tőlük? Ha megkérdezhetem. :)

Vagy dogoztál már úgy, h rajtuk keresztül kaptál munkát?

2010. máj. 16. 18:54
 7/13 anonim válasza:

még nem de én mégcsak kb. 2 hónapja regisztráltam! De tnap elött küldtek levelet h írjam le h milyen cégeknél dolgoznák szívesen nyáron hátha sikerül!!!:)

próba szerencse...:D sajnos máshova nem tudok jelentkezni ahhoz még fiatalka vagyok :)

2010. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De az ilyen szövetkezetekhez 16 éves kortól már lehet jelentkezni.

Nem így van? Vagy te hány éves vagy?

Csak ahhoz, h munkát is tidj vállalni be kell menned az irodájukba, és kitölteni csomó lapot is.

De sztem én madj hnap megyek be hozzájuk.

2010. máj. 16. 21:43
 9/13 anonim válasza:
igen ha munkát kapsz ahhoz bekell menni de, hogy munkát tudj kapni ahhoz elsőnek be kell regisztrálnod! Különben nem kapsz :D.és ha írnak levelet h lenne munka akkor kell bemenni a papírokat kitölteni:). 16 éves vagyok. De a fürgediáknál 15-től lehet...
2010. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
és te hány éves vagy? és merre fele laksz? lehet egy irodában vagyunk bejelentkezve xD
2010. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!