Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem lesz bajom abból, ha túl...

Nem lesz bajom abból, ha túl sokszor kérem vissza a pénzem az eBay-en? - Money Back Guarantee

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent rendelek, de van ami nem ékezik meg. 30 dologból mondjuk 3-4 árát kértem eddig vissza ami nem jött meg és egy kicsit kezdek félni, nehogy az eBay azt higgye, hogy csaló vagyok vagy akármi. Azt szoktam csinálni, hogyha nem jön meg a termék a megadott maximális határidőn belül akkor másnap írok az eladónak és visszakérem a pénzt. Szerintetek lehet ebből bajom? Eddig mindig vagy küldtek egy másik darabot vagy visszaküldték a pénzt.

2017. máj. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ameddig jogos, addig egyáltalán nincs vele gond, de hidd el, nagyon sok fillérbszó ember van, aki akkor is visszakéri, ha megérkezik...


ha kínai eladókról beszélünk, és viszonylag olcsó termékekről, illetve hát belegondolva az államilag támogatott szállítási költségek mellett inkább megéri lenyelni ezt, ha cserébe kaphat egy pozitív értékelést.

2017. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szoktam, sőt nekem sokszor a termékek sem működnek.

Évek óta ez van. Még nem volt gondom belőle.


(vannak ellenben kellemetlenségek, amikor mutatja a tracking number alapján, hogy már hetek óta az országban van a csomag, és pár nap mire megjön. Ekkor alkut kötünk, hogy ha meg jön, és jó, akkor visszaadom a pénzét- volt erre is példa, viszont sok csomag a mai napig itt van az országban valahol)

2017. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebayen profik vannak, tudják hogy sok termék sérülten vagy nem érkezik meg a posta miatt. Nekem egy dobozt szedtek szét a vámosok és úgy kaptam meg!
2017. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!