Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen büntetést, mennyi...

Milyen büntetést, mennyi börtönt kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy pár ismerősömnek összesen félmillió forint értékben befektetést ajánlottam, hogy én tőzsdézek a pénzükkel, és kapnak hozamot, ez így is történt, ha feladom magam, milyen büntetést kaphatok? Félek a börtöntől, alig 20 múltam... A "befektetőket" anyagi kár nem érte, megvan a pénzük, hozamot is kaptak, tehát károsult az nincs. Segítsetek, megbántam már nagyon. Tehát megkaptam tőlük nyilván papírok nélkül a pénzt, én azt kezeltem saját bankszámlámon, kapták a hozamot, és ha holnap az összesnek kell a pénz megkaphatja az összes.
2017. máj. 24. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
nem voltam még büntetve ezelőtt sosem
2017. máj. 24. 21:22
 2/10 A kérdező kommentje:
illetve a profit után adóztam természetesen
2017. máj. 24. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
És pontosan miért szeretnél büntetést kapni?
2017. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert ez által igaz kárt nem okoztam, jogtalan pénzügyi tevékenységet folytattam és lecsukhatnak 3 évre, még nem vagyok 21, tehát fiatalkorúak börtöne.. nagyon félek
2017. máj. 24. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen vedd ki a pénzüket, fizesd ki őket, boldogok lesznek, Te meg fejezd be szépen és ne reklámozd a lükeséged.
2017. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Most állj le, és maradj csöndben!
2017. máj. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért börtön járna? Pontosan miért is? Mi itt a bűntett? Btk. hivatkozást tud valaki?
2017. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagykorú vagy 18 felett...


Viszont siman abbahagyod, Mindenkit kifizetsz es jónapot. Meg meg is dicsérnek majd.

2017. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet júeszéjből ír, és akkor 21 év alatt fiatal.
2017. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy börtön jár érte, csak a kérdező gondolta azt. Viszont inkább ne tegye ezt...
2017. máj. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!