Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg nem is olyan nehéz...

Tényleg nem is olyan nehéz meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Vagy csak én látom rosszul a dolgokat?

Számomra a gazdagság pénzben olyan 50-60 milliónál magasabb vagyon jelenti amit olyan 6-7 év alatt ér el valaki.Én az ilyen személyt már gazdagnak nevezném bár ha belegondolunk még hazánkban sem olyan magas és megszerezhetetlen ősszeg ez nem hogy nemzetközi szinten .Persze ezen ősszeg birtoklásával sem jelenti azt hogy utána már felelőtlenül mindent lehet csinálni mert arra semmi pénz sem elég de már úgy mond a stagnálás és túlélés helyett ami sok embertársunknak jutott már lehet élni is belőle.


De persze sokan nem jutnak el erre szintre sem.Bár szerintem nem olyan lehetetlen persze nem is egy pillanat.Hosszas elmélkedés után arra jutottam személy szerint hogy 5 dolog kell csak ahhoz hogy valaki elérhesse ezt az anyagi szintet.


Az első nagyon egyszerű mégpedig hogy ne legyünk kicsinyesek és határoltak.Nagyon sok ember él úgy hogy csak egy szürke tömegember és nap nap után van.Csak a szükséges dolgokkal foglalkoznak mondhatni csak egy fogaskerekek a rendszerben ...Gondolom már tudod mikre gondolok. Pedig ha csak egy kicsit is megnyílnának a világnak már rengeteg lehetőséget találnának hogy változtassanak a helyzetükön.Témánál maradva egy jobb munkát,fejlődési lehetőséget stb.


A második a fantázia.A fantázia nem csak a pénzkeresésben hanem szerintem mindenben fontos dolog.Hogy meglássuk a lehetőségeket az esetleges hiányokat vagy hogy saját magunk hozzunk létre valamit...


Aztán persze a tudás,intelligencia és ezt nem feltétlenül az iskolai végzettség határozza meg.


A kitartásnak is nagy szerepe van mert hiába van egy nagyszerű kész tervünk ha az első nem re felhagyunk az egésszel.


Aztán a legalapvetőbb hogy el kell fogadni magunkat és a jelenlegi helyzetünket.Végül is mindenki másnak bírunk hazudni magunkon kívül.


Bár elég közhelyesnek tűnhettek a felsorolásom de szerintem van benne realitás.Mert ha valaki nyitottan tekint a dolgokra akkor előbb utóbb talál egy olyan módszert amivel elindulhat az úton.Aztán kitartással és önmaga fejlesztésével egyre magasabbra jut.Vagy csak egyszerűen valóra vált egy jó ötletet és abból lesz milliomos a lehetőségek szinte végtelenek.

Mi a véleményetek?


2017. máj. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
általánosításokat leírni egyszerű.. megvalósítani már nehéz.
2017. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"Tényleg nem is olyan nehéz meggazdagodni?

Vagy csak én látom rosszul a dolgokat?

Számomra a gazdagság pénzben olyan 50-60 milliónál magasabb vagyon jelenti amit olyan 6-7 év alatt ér el valaki... ha belegondolunk még hazánkban sem olyan magas és megszerezhetetlen ősszeg ez.


Tudod, mit? Beszélgessünk el erről 6-7 év múlva - meglátom, meglesz-e az 50 milliód? :-) Persze csak legális úton, nem ilyen olajmaffia, áru körbeutaztatás-áfavisszaigénylés dolog által szerzett bevételről beszéljünk :-)


Az tény, hogy nyitottnak kell lenni, meglátni a lehetőségeket, de ezen kívül még nagyon-nagyon sok minden szükséges. Pl gondolom jelenleg otthon laksz, szüleidnél, lakásfenntartásra, élelmezésre nem igazán kell költened.

A 6 év alatt 60 milliót összeszedni az havi TISZTA 800 ezer ft-ot jelent, amit a lakásfenntartás, kocsi, élelmezés után, ADÓZVA félre tudsz tenni. Ez, minumum kb. bruttó 1 millió 300 ezer ft-os jövedelmet feltételez, ami azért lássuk be, azért még külföldön sem egy "átlagos" jövedelem.

2017. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

2-es vagyok:

Ja,és akkor még nem beszéltünk a piacgazdasági változásokról: ami egyik évben jól megy, arra lehet, hogy - ebben a gyorsuló világban - már következő évben nem is lesz kereslet. De ha lesz is, megváltoztathatnak úgy rendeleteket egyik pillanatról a másikra, hogy egy tollvonással tönkrevágnak vállalkozásokat.

2017. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te most célirányosan fogsz magadnak férjet keresgélni az elkövetkező 6-7 évben???


Arra viszont figyelj, hogy ahogy peregnek az évek egyre kisebb eséllyel fogod ki a gazdag palimadarakat!

2017. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rettenetesen nehez en sok ilyen embert ismerek vezeto beoaztasban
2017. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én megcsináltam, 2005-ben kezdtem 2018 januárjában "nyugdíjba" vonultam. Kihangsúlyozom, hogy semmiféle törvénytelen dolgot nem csináltam, csak egyszerűen furfangos voltam.
2018. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!