Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elrontottam a PayPal számlámra...

Elrontottam a PayPal számlámra való utalást? Hogyan tudom visszaszerezni a pénzem?

Figyelt kérdés

Második alkalommal töltöttem fel pénzt a PayPalomra. Tudom, hogy a közleménybe kell beiírni azt az egyéni tranzakció azonosítot, amit a PP ad, mindkét alkalommal elfelejtettem. Első alkalommal csak annyit írtam oda, hogy "Teszt", csak 500 Ft-ot raktam fel. Gond nélkül megérkezett, ezért nem tudtam, hogy muszáj azt az ID-t beilleszteni. Másodjára már 14000-et küldtem, ezúttal üresen hagyva a közlemény mezőt. Így csak annyit ír oda, hogy "EB", amit a netbank rak oda automatikusan. Nem nagyon akar megérkezni a pénz, előzőleg már megvolt ilyenkor. Szerintetek meg se fog? Csodálkozom, hogy az elsőt megkaptam. Ha nem jön meg a pénz a 2-3 nap letelte után, tudnak-e valamit tenni, hogy visszakapjam? OTP-ben tudnak segíteni?


Igen, tudom, hogy végig kellett volna olvasnom amit a PayPal ír, de az az utolsó sor elkerülte a figyelmem. Nem akarom, hogy ez a 14k legyen a tanulópénz. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 31. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, tárgytalan a kérdés!
2017. máj. 31. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Visszautalták?
2017. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, csodák csodájára megkaptam a PayPalomra. Gondolom mégis sikerült azonosítaniuk a nevem és a számlaszám alapján, de legközelebb azért odaírom az ID-t is a közleménybe.
2017. jún. 1. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!