Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 0. -Ft-ért rendeltem SSD-t...

0. -Ft-ért rendeltem SSD-t webáruházban, akkor megkaphatom annyiért?

Figyelt kérdés
2017. 06. 01. -én Számítástechnikai webáruházból rendeltem 12 db SSD-t melynek ára a webáruházban 0. -FT volt szóval a megrendelés értéke 0. -Ft a szállítási díj 1.190. -Ft, szóval a megrendelés összesen 1.190. -Ft. A megrendelést követően válasz emailt kaptam, melyben az volt, hogy a rendelését rögzítettük. Majd nemsokára érkezett egy email, hogy: "A webrendszer hibás működése miatt a megrendelt terméket 0. - Ft-ra árazta be. A termék valódi ára 34.190, -Ft. Amennyiben ezen az áron is megfelel, kérem jelezze. A webáruház által küldött nyugta nem minősül szerződésnek. "

2017. jún. 2. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek teljesíteni, ők is elállhatnak a vásárlástól.
2017. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
tudsz olvasni?
2017. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapod meg.
2017. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
nem kapod meg, lévén kaptál egy emailt, hogy hiba volt a rendszerbe, és 34190 a rendes ár. Tudod is értelmezni ami írtak? Tisztán, világosan meg van válaszolva a kérdésed, nem tudom minek kellett itt feltenni.
2017. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

nem kapod meg mert nem igazolta vissza a rendelésed az üzlet.


amúgy meg ez undorító próbálkozás.,..

2017. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Direkt kiakarod használni az adott hibát, senki sem hülye, hogy ingyen majdnem félmillió ft-ot hozzádvág.

Mégis hol élsz? :D

2017. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mivel nem a vásárlás visszaigazolását kaptad meg, hanem egy igazolást arról, hogy megkapták a rendelésed, így nem kapod meg ingyen. Természetesen elállhatsz a vásárlástól.
2017. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nice try.
2017. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!