Anti paladin kérdése:

Erste Trader Go demo?

Figyelt kérdés

Az adott demoprogramban BÉT kereskedés esetén minden tranzakcióra minimum 6000 Ft jutalékot számít fel a program.

Az adott bank díjszabási tételei esetén minimum 200-250 Ft-ot számol fel vagy a megfelelő kereskedésnek megfelelő +-os értéket Netbrokeren keresztüli üzletkötés esetén.


Mi az oka a kettő közötti differenciának? Kerestem már információkat a díjszabásról de nem értem az okát.



2017. jún. 6. 10:29
 1/2 Dávid ***** válasza:

6000.-Ft a tranzakciós adó maximált értéke, de ezt jutalékként nem szokták 2x levonni (azt is csak akkor tehetnék, ha milliós összegben veszel-adsz).


Nekem van az ERSTE-nél számlám, 3éve vettem BUX ETF-et, de 6000.-Ft-ot akkor nem vontak le. A dijjegyzékben ez az összeg tényleg nem szerepel.

(TBSZ-re van fix havidij, amúgy 0,1%a kezelési ktsg+TER).

2017. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Valóban rosszul fejeztem ki magam, a 6000 Ft nem jutalék hanem költségként szerepel, ebben feltételezem benne foglaltatik a jutalék is.

Köszönöm, máris van merre elindulni. :)

2017. jún. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!