Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadásban a "Draw no...

Sportfogadásban a "Draw no bet" fizet kombinált szelvény esetén? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, ha én egy kombinált szelvényt teszek fel, mindkettőt Draw no bet fogadással, de csak az egyik jön be, a másik döntetlen lesz, ez esetben megkapom az egyik meccs nyertes oddsát és a másik alaptétjét is, jól gondolom?


Pl: 2 meccsnél mindkettő 1,5-ös szorzós. Tétem: 20$ A teljes nyeremény 2,25-ös odds lenne, de csak az egyik jön be. Össznyeremény: 45$ Ez esetben én kapnék 20+10=30$-t? Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 6. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy a másik meccs döntetlen lenne.
2017. jún. 6. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyesen írtad. A nyertes tipp szorzója 1.5, a döntetlené 1.0 tehát a téted másfélszeresét kapod meg.
2021. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!