Mennyi most 1 euro?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én ma nem láttam a boltban. :/ Szerintem kifogytak.
2017. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
google-euro árfolyam
2017. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Már várom azokat a kérdéseket, hogy:


"Mennyi a Tescoban a csirkefarhát?"


Vagy ami még jobb lenne:

"Mennyi az idő most?"


Mert ez kb. ugyanaz a szint.

2017. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom megérteni, de nem nagyon sikerül, amikor valaki itt ül az internet előtt és eszébe sem jut használni... :-(


Két dologra tudok gondolni:

1.- annyira hozzá van szokva, hogy ki van szolgálva, mindent elé tesznek, hogy eszébe sem jut beírni a keresőbe, hogy aszonyga "euro" vagy ha "cifrázzuk", akkor "euro árfolyam"

2.- pontgyűjtés céljából tesz fel ennyire "értelmes" kérdés, hogy a GYIK toplista elejére kerülhessen


Na, kérdező, melyik a kettő közül? :-)

2017. jún. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 3. megoldas :)


En lemerem fogadni egyébként, és majdnemhogy 95%-ban biztos vagyok benne, hogy a Gyakorikerdesek.hu oldal üzemeltetői közül páran dobják be ezeket a kérdéseket. Mint, ahogy a politika rovatban is egyre többen jelennek meg ugyanazok a migránsos kérdések...valahogy érdekes. Napi szinten ugyanazok a kérdések. Jó ideje járok ide, eléggé gyanús...Hát igen növelni kell a statisztikát...

2017. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!