Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt a nyugdijasaknak való...

Ezt a nyugdijasaknak való kazántámogatásit érti valaki? Ügyfélkapu nyitás regisztrációt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan most akkor melyik? A kazántámogatás vagy az ügyfélkapu nyitás a problémás?
2017. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kapunyitás. szegény Apu volt a hivatalba. elkérték a mail cimemet. csak az nem világos hogy az aktiváló kódot az ügyfél kapu küldi vagy a hivatal ahol volt.
2017. jún. 8. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nemrég csináltattam ügyfélkaput. Meg kellett adni az emailcímet, meg ott helyben ki kellett találni egy felhasználónevet. Adtak róla papírt is, hogy mi az. És aztán emailben jött egy aktiváló kód, még akkor, mikor az ügyintézővel szemben ültem.
2017. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi Apu volt csináltatni. nekem még nem jött mailom...
2017. jún. 8. 13:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Mégis jött mail regisztráltam az ügyfélkapura.És mi a további tehendő a kérvényt ki kell küldeni tudom. de szakember véleménye illetve papir kell amit kitölt.Külön ki kell hivi egy szerelőt?
2017. jún. 8. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz? Sajnos nem tudom, hogy ilyen energetikai szekvéleményt honnan lehet szerezni, próbálni google-ban keresni.

2017. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy jótanács:

Csak akkor vágjatok bele, ha tényleg van pénzetek rá, és az állami támogatás nélkül is ki tudnátok fizetni!

Általában pár óra alatt lemerül a keret!

2016:

[link]


2017:

[link]

2017. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi . Amugy ezeknél hol lehet megtudni hogy mikor merül le a keret? Gondolom nem fogják sehol bemondani hogy minél tövágjanak bele.gondolom akkor nem is sikerül mire odajutunk.
2017. jún. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!