Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » CCC szandál egy használat...

CCC szandál egy használat után hordhatatlan, több sebből vérzik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hétvégén vásároltam a szandált, igaz, hogy nem volt olyan drága, de nem ezt várná az ember a vásárlás után. Hétfőn volt rajtam egyszer, ma reggel vettem volna fel, de mivel a szíj jóval vastagabb, mint a kapcsos rész, így a tartókapocs totálisan elgörbült. Délután visszavittem, mire közölték, hogy elküldik javításra. Az üzletben észrevettem, hogy az alsó talpbetétet is elengedte a ragasztás a széleken, illetve apró lyukacsok találhatók a betéten végig. Mutattam az eladónak, aki a lyukakat azzal magyarázta, hogy apró kavicsok okozták (ami vicces egy használat után úgy, hogy kb. 1 percet voltam benne az utcán betonon, az irodában pedig padlószőnyeg van), de beleírta a jegyzőkönyvbe a talpbetét ragasztását és cseréjét. Kértem az üzletvezetőtől a termék cseréjét, mivel hordani vettem, nem azért, hogy egy használat után a javításra várjak, de nem akarta kicserélni, azzal nyugtatott, hogy jobb minőségű anyagokkal javítanak.

Ilyen esetben mit lehet tenni? Nagy valószínűséggel botrányosan sz*r az egész lábbeli minősége, és feltehetően a későbbiekben is csak probléma lesz vele.


2017. jún. 16. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Sokmindent nem tudsz tenni sajnos. Esetleg érdeklődj a fogyasztóvédelemnél, ők tudnak pontos tájékoztatást adni. Vásároltam több lábbelit már a páromnak a ccc-ben, egyik sem volt valami tartós. Nem kell náluk vásárolni többet. Szandált a Deichmanban sikerült olyat vennem neki ami nagyon strapabírónak minősült. Valami saját márkás cucc, azóta vettünk két másikat ugyanabból a brandből és azok is jól bírják. Ha gondolod megnézem majd mi a pontos márkája hátha neked is beválik.
2017. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Deichmannból nekem is vannak szandálok, van olyan is, ami már 4 éve megvan, az 3 évig teljesen jól bírta, tavaly nyáron hordtam kicsit túl és a talpa megkopott, de más baja nincs, illetve van egy 5 éves magassarkúm is, annak sincs semmi baja, bár azt nem hordtam túl gyakran. Tavaly is vettem Deichmannos szandikat, idén is azokban járok, szandál téren tényleg jók. Igazából hétvégén egy balerinát kerestem, de megakadt ezen a szandálon a CCC-ben a szemem, a páromnak is megtetszett, így megvettem, álmomban nem gondoltam volna, hogy egy használat után konkrétan hordhatatlanná válik.
2017. jún. 16. 17:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ami még röhejes volt, hogy az üzletvezető azon túl, hogy megnyugtatott, hogy jobb minőségű anyagokat használnak a javításnál, még azzal vigasztalt, hogy ne aggódjak, mert a javítás teljesen díjtalan...
2017. jún. 16. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulópénz, máskor ne vegyél ilyen gagyi szart.
2017. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnos. Plusz vettem ott egy balerinát is, ami meglepően olcsó volt, az még sosem volt a lábamon, de ezek után félek felvenni.
2017. jún. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!