Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Áruházakban beriasztás elkerül...

Áruházakban beriasztás elkerülése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos többször is előfordul velem, hogy a korábban vásárolt (többnyire csakis rágó) termékek amik nálam vannak beriasztanak a pénztárnál miután újból vásárolni megyek.


Persze nem komplett fél szupermarkettal mászkálok, hanem csak rágó szokott nálam lenni.


Mondták korábban, hogy a vonalkódos részét tépjem le vásárlás után, és akkor nem gond ha nálam marad.


Ennek ellenére is beriasztott és kezd zavarni hogy mindig hozzám kell kijönni.

Ma mondták, hogy van valami matrica(?) is amit rá lehet ragasztani a rágóra(?) talán, és akkor nincs ilyen probléma.


Én erről még sosem hallottam, valaki elmagyarázná milyen matrica ez, honnan kell kérni és hogy működik?


Köszönöm előre is!



2017. jún. 21. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Mielőtt bemész, megkeresed a biztonsági őrt, szólsz neki és Ő ráragaszt egy matricát - ez után már nem probléma, ha beriaszt.
2017. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod!

És kifelé jövet a matrica maradhat?

Csak mondanom kell neki, hogy szerintem befogok csipogni, és kapok ilyen matricát mindig?


Sosem kértem még ilyet, nem is hallottam róla egészen a mai napig, nem szokott korábban vásárolt termékekkel gondom lenni (ásványvíz vagy ilyesmi apróbb táskában elférő dolgok).

2017. jún. 21. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell mondani, hogy be fog csipogni, hanem be kell mutatnod a terméket, arra ráteszi a matricát a biztonsági őr és amikor jössz ki, akkor ugyan lehet, hogy megint becsipog, de mivel már a bemenetelkor megmutattad, már nálad volt (ezt bizonyítja a matrica, ezért nem fognak lopással vádolni.
2017. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm sokat segített a válaszod!:)

Jövőhéten kipróbálom!

2017. jún. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!