Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szalagavató ruha foglalásának...

Szalagavató ruha foglalásának visszamondása mivel jár?

Figyelt kérdés
májusban foglaltam novemberre, de láttam egyet, ami még jobban tetszik. Elveszíteném a foglalómat?

2017. jún. 30. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén: ezt miért nem attól a ruhaszalontól kérdezed meg, ahol foglaltál? Nem mindenhol egyformák a feltételek. Ha foglalót fizettél, akkor elvileg szerződést is kellett kapnod - abban meg tudod nézni. Pl. most néztem rá egy ruhaszalonra, ott van ilyen, hogy szerződéskötéstől számítva 30 napon belül ez, 30 nap után az...stb


Interneten kikeresed a kölcsönző címét, tel.számát, 1 rövid telefon és máris tudod a választ :-)

2017. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen elveszíted. Ez a foglaló lényege.
2017. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy elveszíti, elég messze van még a szalagavató... mondjuk ilyet sose béreltem, de airbnb lakásoknál is meg van szabva, hogy ha x idővel korábban mondod vissza, akkor visszajár, ha később, akkor a fele, ha még később, akkor nem... nem lehet látatlanba megmondani
2017. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!