Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ncore fiók eladható? Vagy...

Delani5888 kérdése:

Ncore fiók eladható? Vagy mennyit ér? PRÉMIUM ELÖFIZETŐ VAGYOK!

Figyelt kérdés
Tudom hogy meghívót tilos eladni !! de kb 7 prémium fiókom van és nincs mindre szükségem
2017. júl. 2. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit, illetve pont annyit amennyiért bárki tud pontot venni, és kap meghívót.
2017. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A prémium bárki számára elérhető, így hiába akarsz hasznot rátenni, maga az oldal olcsóbban nyújtana prémium lehetőséget mint te így azt választaná mindenki. Nem tudsz vele jó üzletet csinálni, csak áron alul fogják vinni, de az neked veszteség.


Legfeljebb meghívó farmolásra jók, és megkockáztatod az eladásukat.

2017. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem nincs rá szükségem de ha jól tudom 5080 ft a prémium előfizetés 6 hónapra !
2017. júl. 2. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de miért venne bárki is egy már meglévő fiókot amit bármikor letilthatnak amikor ugyanannyi pénzért a saját fiókjába is fizethetne prémiumot amivel nem kockáztat semmit?
2017. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ncore reg az valami értékes dolog?!

Semelyik nagy oldalnak nem vagyok tagja, mégis megnéztem eddig minden filmet "kostenlos", amit akartam!

2017. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Az oldal üzemeltetője úgy próbál minél több pénzt szerezni hogy mindenféle kedvezményt ad annak aki fizet. Ha nem fizetsz akkor is teljes értékűen használható az oldal, úgy hogy ez csak egy lehetőség.

Csak bejutni nehéz rá, már maga a meghívó is vagy több éves aktivitás után érhető el (bónuszpontot kapsz a tevékenységért, napi 1-10 pont érhető el, 1000 pont a meghívó ára), vagy pedig neked is fizetned kell a prémiumot ami által 50 pont lesz a meghívó ára. Az oldal zárt, csak meghívás által lehet bejutni - viszont egy idegen annyira fél attól hogy elveszítheti a hozzáférését, hogy alig mernek másokat meghívni az oldalra (és ugye ott az előfeltétel hogy összeszedsz 1-3 év alatt 1000 pontot vagy fizetsz).


Az oldalhoz való hozzáférés eléggé értékes (eszmei értelemben), a legnagyobb és legaktívabb magyar torrentoldal. Ez nyilván csak annak számít aki ilyen formában akar tartalmat elérni. Sokan leragadtak tudásban az online oldalaknál ahol nem csak kicsi a kínálat és rossz a megosztott tartalom minősége, de szét is van nyomva reklámmal a hozzáférés.

2017. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!