Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kicserélik?

Szerintetek kicserélik?

Figyelt kérdés
Vettem egy cipot 2napja de kiderult hogy hibas. Szerintetek azonnal kicserelik vagy kell varnom par hetet?

2017. júl. 3. 19:24
 1/10 anonim válasza:
35%
Menj be es megtudod.
2017. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Bemész megtudod, fel akarod mellé szedni a pénztárosnőt vagy miért ebbe a kategóriába írtad?
2017. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahj, olyan naivak vagytok... A cipő párban van... A kérdés a cipő szerelmi életére vonatkozik.
2017. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
76%
Szóval vettél egy cipőt ami hibás? akkor miért vettél??nempróbáltad ki? ha van rá jótálás akkor lehet kicserélik.. utolsó miről beszélsz milyen szerelemről??ha szerelem akkor szerelem nempedig cipő.. most mit kell itt a szavakat cserélgetni? szerintem rossz helyre írtad kérdező
2017. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
35%
Igen...a cipő valójában a kérdező számára egy fontos személyt jelképez. Ez a személy azonban, mint ő maga is írta, hibás, nem illik hozzá. Természetesen kicserélheted te magad, de úgy gondolom, várnod kell pár hetet. Egy igazán jó cipő megtalálásához idő kell. Sok sikert barátom, mindenkit szeretek.
2017. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
13%
Galaxy s5 ez az én életem... ezis szerelemre vonatkozik???Nagyon nem mert ez csak a Mottója.. úgy mint az s4 nél a Társ a mindennapokban.. nem kell mindent szószerint venni..
2017. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%
Ötös válaszoló, huh. :D Mit tolsz, adhatnál nekem is.
2017. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
51%
A szerelmet Nem venni kell.. de ő azt írta szóval hibásan írta le..:D és Nem kell többesszámba ragozni.. kicserélik... a szerelemben nincs többesszám csak 2 személy te és ő..
2017. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem HFS (21 jump treet-ből) vagy a Whypy (22 jump street) :D :D :D
2017. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 eddig a tini topicban volt :D
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!