Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Deichmannban mennyi ideig...

Deichmannban mennyi ideig cserélhetok a cipok?

Figyelt kérdés
Szoval ugy tudom,hogy hat honapig visszaveszik vagy kicserélik a cipoket. Vettem egy szandált 3hete, egyszer hordtam utcán.Rájöttem,hogy nagy is rám egy kicsit.Most visszavittem a 3 hetes blokkal és kijelentették,hogy mivel látszik rajta,hogy volt utcán hordva ezért nem veszik vissza.Igen látszik rajta,hogy volt hordva egy kicsit koszos volt a talpa. Szerintem nem volt igazuk.Most akkor,hogy működik ez a visszavételes dolog? Engem nagyon felbosszantott.
2017. júl. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor cserélik vissza, ha meghibásodott. Ha nem hordtad, és nagy, akkor csak pár nap után cserélheted kisebbre.
2017. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, kicserélik, ha hibás. De ha 3 hét után jöttél rá, hogy nem jó a méret, az a te hülyeséged. Meg az is, hogy retkesen vitted vissza a boltba a cipőt. Ha csak egyszer volt rajtad, legalább letörölhetted volna a talpát, mielőtt visszaviszed...
2017. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat.
2017. júl. 5. 18:46
 4/4 anonim válasza:
Szia. A Deichmannban csak ugy cserélnek cipőt ha nem jó a méret vagy nem tetszik, de azt is csak úgy ha nem volt hordva utcán mivel a polcra azt már nem tudják kirakni amit te egyszer felvettél az utcán.. tegyük fel veszek egy bugyit valahol és utána visszaviszem hogy jajj bocsi mégsem tetszik meg amugy nem is jó... bele van írva a használati útmutatóba amit adnak hozzá hogy cserélni abban az esetben tudják ha nem volt az utcán hordva. Amugy miért nem próbáltad fel otthon szőnyegen hogy biztos hogy jó-e?
2017. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!