Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érettségivel hova menjek...

Érettségivel hova menjek dolgozni? Kíméljenek az "ezzel semmivel, mehetsz utcát söpörni, vagy menjek gyárba

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Betanított munkásnak gyárba, vagy egyéb helyekre ahová nem kell szakma. Az érettségid csak egy belépő az egyetemre/főiskolára, önmagában szakma nélkül nem ér szinte semmit. Amúgy mi a probléma a gyárral?
2017. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Hello,én nekem fogalmam sincs, de esetleg benzinkút, takarítás, esetleg nemtom , mi a hobbid, pl lehet, hogy tudnál belőle vállalkozást csinálni, de valszeg ahhoz meg hitel kéne ami necces; szóval nem tudom. Esetleg lehet, hogy valahogyan kéne keríteni nemtom 170 vagy hányezret és kéne jogosítvány, talán mehetnél taxizni vagy kamionozni, esetleg kertésznek; de azt mondjuk nemtom, mennyire, árufeltöltés esetleg; munkaügyi hivatalban esetleg hátha van valami; amúgy kasszást sokat keresnek pl én asszem, lehetsz ilyen telefonos hívogató ember:D Ilyen ügyfélszolgálatos, vagy ilyen kérdőívkitöltögető. Amúgy tanfolyamai is vannak a munkaügyi hivatalnak, hátha tudnak ajánlani valamit ingyen; targoncavezetős raktáros izé, vagy bérszámfejtő az irodában, vagy nemtom. Amúgy nekem egyszer mutattak valami Vekopos papírt, asszem, ez volt a neve, na szóval, hogy 25 év alatti pályakezdőknek segítenek, és ennek keretében még külön vannak képzéseik; amúgy én asszem, hogy mellette időnként még azért el kell menni wc-t pucolni is, szóval mégsem teljesen ingyenes, talán le kell dolgozni az ilyen tanfolyamok árát is. Amúgy nemtom, pl most eszembe jutott a vizimentő pl még de ahhoz is kell valami újjáélesztési tanfolyam vagy valami szerintem biztos kell. Esetleg pizzafutár, de mondjuk ahhoz is kell jogsi most jut eszembe; szórólapozás nemtom, mennyire játszik. Idős embereknek beszélgetőpartner mondjuk telefonos nemtom mennyire játszik, ilyen lelkisegély-nyújtó, és akkor kibeszélik neked a gondjaikat, és akkor te meghallgatod őket, mondasz véleményt, javaslatot akár. Meg nemtom, random helyekre beadhatod a jelentkezésedet, aztán hátha valahol szimpatikus leszel a nem annyira pro végzettséged ellenére is; akár pl postán ha hirdetnek akár irattárban valami szolgáltatós vállalatnál. Vagy ilyen laza kisboltba eladó, esetleg irodában hátha olyan a munka ahova elegendő, ha érettségid van és oda is fölvesznek. Vagy ilyen apácaság. Esetleg ha jó szinkronhanglennél, jó az orgánumod meg szépen beszélsz, akkor lehetnél szinkronszínész is. Vagy ha kreatív vagy, vannak jó ötleteid, most a festőművész is eszembe jutott, de amúgy jutubvideós is lehetnél akár. Vagy ilyen mekis vagy másmilyen éttermes dolgozó esetleg; vagy talán akár moziba jegyszedő vagy lottózóba szelvényeladó, esetleg zöldségárus ha termelsz valamit. Vagy nemtom, most ilyen random dolgok, fodrászkodás, varróizé, látványtervező izé színházba pl; de mondjuk ezekhez kell végzettség; akár grafikusság hogyha tudsz ilyet akár hobbi szinten ,de amúgy nemtom; és akkor az plakátokat csinál meg mesekönyvbe képet meg céglogót meg magazinokban dizájnt, elrendezést, pólómintákat is. Vagy esetleg ilyen fitnessztermi cuccos, most még eszembe jutott a gyógymasszőr, gyógytornász, de ezekhez is kell valami, vagy légiutaskísérő esetleg, de ahhoz is kell vmi; kutyasétáltató vagy kutyakozmetikus esetleg, utóbbihoz valami megintcsak kell; ilyen építkezési segédcucchoz nemtom, kell-e valami; fogászati asszisztenshez pl tuti kell; nemtom, nekem most ezek jutottak eszembe; meg esetleg, ha jó a beszélőkéd, és szeretsz kommunikálni lehetnél mondjuk pl olyan területen kocsieladó akár, vagy tolmács vagy műfordító v idegenvezető, ezekhez nemtom kell-e vmi
2017. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

*esetleg nem tudom, mennyire vagy vicces figura, de pl cirkuszban a bohóc talán ahhoz is másban kell prónak lenni. Esetleg talán felelhetnél színházban a világítás kapcsolgatásáért, a függöny huzigálásáért, az aláfestő zenéért; vagy

DJ-skedhetnél

2017. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha van jogsid: pizzafutár (azok jól is keresnek), vagy buszsofőr (tanfolyam során is adnak pénzt), villamosvezető (hasonlóan).

Gimit végeztél, vagy mit tanultál? Tényleg semmi szakmád nincs?

2017. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Szomszéd lány a NEspressonál van boltban, annyit kap négy órában, mint más nyolcban...
2017. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
kalauz,esetleg biztonsági őr
2017. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
2,3,6vagyok,amúgy én nemtom a legutolsókat amiket írtam,h ahhoz mi kell
2017. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak szakképzettséget nem igénylő munkák jöhetnek szóba. Kivéve, ha tudsz valamilyen nyelv(ek)en tárgyalási szinten.


72%-os az írásod fele ilyen hosszú lenne, ha kihagynád az ezerszer előforduló "nemtom" kifejezést.

2017. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%

"Kíméljenek az "ezzel semmivel, mehetsz utcát söpörni, vagy menjek gyárba"


Menj el reaktormérnöknek a Paksi Atomerőműbe. Sok problémád nem lesz az életben, ha bekerülsz.

Remélem, segítettem...

2017. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Azért a 72%-os írt pár írtó nagy baromságot. Néhány amit felsoroltál egyetemi végzettség basszus 😀 pl gyógytornász
2017. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!