Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM, Forever - egy rokonomat...

MLM, Forever - egy rokonomat beszerveztek, hogy lehet toluk megszabadulni? Anyagilag is lehuzzak az embert?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Csak akkor kell fizetni ha vesz valamit!

Lehet kérni a regisztrációt törlését.

2017. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A rokonod gondolom egy cselekvőképes felnőtt ember. Ha magától nem látja be a dolgot, max megpróbálhatod neki elmagyarázni hogy nem frankó a dolog.
2017. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen személyes véleményem szerintem lehúzás (,tehát ne vedd figyelembe) pl.veheted a répakapszulát, 60 kapszula (4 egész répa vitaminadagját tartalmazza), fedezi egy havi igényed és csak 19 997Ft.


Persze lesznek olyanok, akiknek ez pl. tökéletes termék, számukra nem lehúzás, te érzed, hogy neked mi a jó ár/érték arány, a döntés rajtad áll!

2017. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, felnőtt ember, de ez semmit nem jelent, sok felnőtt embert behúztak már a csőbe.

Ha nem kell befizetni ezt-azt, akkor rendben van.

Azt most úgysem fogja fel, hogy mások szerint mi ezzel a baj.

Eddig ő is utálta az ilyeneket, most egy pasi miatt kezdett el ilyen előadásokra járni, és szépen átmosták az agyát.

2017. júl. 12. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod erről beszéltem ár/érték, fizeti ez a terméket és lett egy palija win-win :)
2017. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem lett, egyoldalú, de ez már nem pénzügy kategória. :)


Gondolom nem társkeresés a célja az FLP-nek...

2017. júl. 12. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Mi lenne, ha elmennél vele egy tájékoztatóra, előadásra és személyesen meglátnád, megtapasztalnád, hogy miről van szó?Ez nem kerül semmibe és többet fogsz róla tudni és utána meg tudod beszélni a rokonoddal.
2017. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmiféle kapcsolatba nem akarok kerülni egy MLM céggel.

A "nem kerül semmibe" pedig relatív, nekem a 2-3 óra szabadidő igenis sokat ér.

Ha szükségem van egy krémre, vitaminra, bármire, akkor ne kelljen egy több órás előadást végigülnöm, hogy erőszakosan rámtukmálják, és 20x-os áron adják el nekem.

2017. júl. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!