Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapni fogok még árvasságit a...

Kapni fogok még árvasságit a Júniusi hónapra (tehát most júlisban fog-e érkezni utalás), ha akkor én nekem még tanulói jogviszonyom volt (csak vizsgázni kellett bemenni abban a hónapban)?

Figyelt kérdés

Most végeztem az iskolával, így értelemszerűen ez az árvasági meg is fog szünni, de érdeklődnék hogy a júniusi hónapot még így kifizetik-e valamikor most? Eddig nem érkezett utalás, pedig 10 múlt, bár még megjöhet. S szerintem ezt még meg kell kapnom ha jogviszonyom volt júniusban a vizsgáim miatt, és csak akkor szűnik meg ugye ha elvégeztem sikeresen.


Tudna valaki segíteni? Mérhetetlen hála és köszönet előre is



2017. júl. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arvasagi adott hónapra jár. Tehat júniusban kaptad a júniusit.Ebbe a honapba már nem jár.
2017. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem, mivel kb 3-4 éve kapom már folyamatosan, s mindig az elöző havit utalják. Bár ez logikus, a fizetésedet is az elöző hónap szerint kapod :D
2017. júl. 12. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Aztán lehet hogy eddig tévhitben éltem. Nem tudom. Mindenesetre köszi a válaszod
2017. júl. 12. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, utánanéztem, és tárgyhavi utalás volt eddig mindig. Szomorú vagyok. Köszönöm, további szép napot
2017. júl. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!