Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-hoz hozzáadtam a...

Norbi658441 kérdése:

Paypal-hoz hozzáadtam a bankszámlaszámot és miért írja ki, hogy CHECKING?

Figyelt kérdés

Már vártam vagy 4órát szeretnék pénzt feltölteni de nincs itt az a lehetőség.Egyfolytába azt írja ki, hogy CHECKING.Néztem pár videót, és akik beírták a számlaszámot egyből tudtak feltölteni de nekem valamiért nem engedi valaki tudna rá megoldást?

kép: [link]



2017. júl. 12. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek adtad meg a bankszámlaszámod? Ha vásárolni akarsz akkor a bankkártyaszámod kell beírni.
2017. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bankszámlárol miért ne tudnék pénzt utalni?
2017. júl. 12. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Belépek Paypalra, a link bank account fölé viszem az egert írja rögtön, hogy ahhoz kell ha kikérsz pénzt.


Nekem a belépés utána főoldalon bal oldalt ahol az egyenleg van ott a "top up" link, azzal nézheted meg hova tudsz utalni, nem kellett megadnom bankszámlaszámot hozzá.


Ha meg megadod a bankkártyaszámod akkor meg azonnal tudsz vásárolni.

2017. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kép: [link]

Nekem nincs ott a top up mit kell tennem?

2017. júl. 12. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ott van az "Add funds using Trustly" link felett. Lehet hogy verifikáltnak kell lenni hozzá.


(Amúgy ami neked ott van a bank accountnál hogy checking az nem azt jelenti hogy épp ellenőrzik, hanem a bank account típusa, checking vagy savings.)


Amúgy is ez az új papypal felület egy fos, csomó minden hiányzik róla. Bankkártyát hozzáadnád akkor lehet verifikált lennél. Én már régen adtam hozzá de az lejárt, most nincs hozzáadva semmi mégis ott a top up link.

2017. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!