Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen sportfogadó vagy...

Milyen sportfogadó vagy exchange oldalakat javasolnátok, ahol nem számíthatok korlátozásokra? Ha sokszor fogadok/nyerek, akkor sem?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Én azt tapasztaltam sajnos, hogy az európai oldalakban nem lehet megbízni, mert ott rendre kitolnak a néppel, és ilyen-olyan korlátozásokat vezetnek be. Ajánlották nekem az ismerőseim eddig a Betfairt és a Ladbrokest, valamint a Gamebookersről is hallottam már. A betfair szimpatikus, Ladbrokesnál nekem picit kevés a cash out lehetőség. Gamebookerst sajnos nem ismerem, esetleg erről tud valaki informálni? Előre is köszönöm a válaszokat.

#fogadás #sport #sportfogadás #ODD #Exchange #ladbrokes #gamebookers
2017. júl. 13. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmm, a kérdés alatti leírás után olyan érzés fogott el mintha nem 2017 lenne, hanem mondjuk 2007 :)) Ladbrokes, Gamebookers, ezeknél már évek óta nem lehet Magyarországról regelni. Betfair továbbra is jó olyan szempontból hogy nincs korlát, de sokkal kevesebb eseményre lehet tenni, mint mondjuk egy bet365-nél, ahol ugyan korlátoznak, de azért meg lehet találni a módját hogy az ne olyan gyorsan történjen meg. Illetve ahol továbbra sem korlátozzák a nyerőket, az a Pinnaclesports.
2017. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is: köszöm a Betfairt. Már csak megerősítésre vártam.

Gamebookersnél pl. esélytelen a regelés? Nem tudom mi alapján korlátozták, hiszen nincs kint az oldalon a szokásos "restricted stb... szöveg." Ha írnék a supportnak, elutasítanának szerinted vagy próbálkozzak más oldalakkal? Te ismersz esetleg más olyan korlát nélküli oldalt, ahova érdemes lenne beregizni? Azt mondják az exchangek nem szoktak korlátozni de ezt nem tudtam még ellenőrizni. Napi 5-6 szelvényt fel szoktam adni(foci). Szóval euból hamar tiltanának szerintem.

2017. júl. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!