Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani tényleg...

Tudtok ajánlani tényleg megbízható építészt, aki nem horribilis áron, elvállalna egy félkész ház befejezést Budapesten?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja elkezdték építeni a házunk...egyiknap jöttek, másiknap nem...egy csomóan eljönnek és csak itt iszogatják a sörük és semmit nem csinálnak... Folyton hibáznak....már egy hónapja építik és csak az alap meg pár tégla van leralva... Jelenleg nincs hol laknunk a szomszédon kívűl és félek hogy nem is lesz, mivel már egy hete folyamatosan igérgetik hogy jönnek dolgozni, de ma sincs sehol senki. Elörre ki lett fizetve az egész és számlát is csak ígérgetnek.... Nem tudom mit gondoltak a szüleim.... Kérlek titeket segítsetek! Nem vagyunk gazdagok, csak egy normális házban szeretnénk lakni.

2017. júl. 17. 09:32
 1/5 anonim válasza:
24%
Nyugi, nem a te penzed, szuleide, idegeskedjenek ok rajta.
2017. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Építészt keresel, biztos? Nem inkább kivitelezőt? Amúgy ha már előre kifizetted, akkor elvárható, hogy csinálják is meg a munkát. Ne hagyd annyiban. Sajnos nem voltál elég körültekintő, remélhetőleg azért átvételi elismervényt sikerült csinálnod...
2017. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Nem az én pénzem, a szüleimé...." velük élek...tudom mennyi hitelt vettek fel, tudom mennyit dolgoznak ezért, és nem nézhetem hogy átverik őket/minket. Nagyon szeretnék segíteni, mert nem akarok utcára kerülni egy csaló miatt. És igen, biztos hogy építészt keresek. A kivitelezőnk rendes, és ő is az építész fülére jár, de semmi...
2017. júl. 17. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:

"És igen, biztos hogy építészt keresek. "


Építőmérnök miért nem jó?

2017. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá sajnálom... Jelenleg egy kivitelezőnk, és építészünk van aki nem epít...olyan kéne aki felépíti a házat. Ha az építőmérnök hatáskörébe tartozik a házépítés akkor tökéletes lenne
2017. júl. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!