Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-os fizetéssel történő...

Paypal-os fizetéssel történő vásárlás. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam külföldi oldalakra (ebay, aliexpress) vásárlás céljából. Az első vásárlásom egyszerűen bankkártyával történt, szinte azonnal ki is lett fizetve, vissza is lett igazolva, meg is kaptam a terméket, minden oké volt. Viszont felhívták a figyelmem, hogy nem biztonságos, csináljak paypal számlát. Meg is tettem, de csak a gondolom van vele. Mire paypalon átmegy a pénz az eladóhoz 1-2 hét, elfogyott nála az a méret ami kellett volna. Vissza is utalta a pénzt. Pontosabban, küldött emailben egy bizonylatot, miszerint vissza utalt. Ez is már 6 napja volt. Megnéztem a paypal számlám. Olyan mintha soha egy darab mozgás nem lett volna rajta. Sem oda, sem vissza. Hol van ilyenkor a pénzem? Mit tudok ilyenkor tenni? A bankomnál kell töröltetni a tranzakciót? Vagy visszavonatni? Tényleg ennyire macerás a paypal? Jobban járnék ha inkább a bankomnál igényelnék web kártyát vásárlás céljára, amire csak annyi összeget utalok át, amennyit el szeretnék költeni?

2017. júl. 19. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

soha nem volt gondom paypallal, de ha neked nem megy, akkor tényleg egy netes kártya virtuális kártya a megoldás.


Csak ott meg mindig be kell lépni a netbankba megemelni az összeget.


paypal egyszerűbb szerintem.


illetve paypal küld e-mailt ha bármilyen tranzakció van.



inkább valószínű hogy a paypalhoz kötött kártyádról vásároltál bár akkor is kellene kapjál e-amilt. furcsa

2017. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a paypalon megadott kártyáról történt a vásárlás.

Egy hete lassan (6 napja ma), hogy semmi információm, hogy hol a pénz.

Sőt, múlt pénteken is történt egy vásárlás ugyan így. A bank egyből köldte az sms-t, hogy az összeg levonva, de az oldalon eddig a pillanatig sem lett fizetve a termék.

Ezt vissza tudom vonatni? Ha igen hol? a paypalnál vagy a bankomnál kell intézni?

2017. júl. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!