Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani ezt...

Hogyan tudnám megoldani ezt az ebayes vásárlást?

Figyelt kérdés

Ebayról rendelni akartam egy dolgot és pont annyi pénz volt a paypalomon, hogy meg tudjam ezt venni. Egy véletlen kattintás miatt kétszer nyomtam rá arra, hogy "buy it now" és kétszer lett megrendelve a termék, viszont nekem nincs szükségem másodikra és egyébként sincs annyi a számlámon, hogy ki tudjam fizetni mind a kettőt. A purchase historyban mindkettő benne van és már csak a fizetésre várnak. Megpróbáltm azt, hogy csak az egyiket fizetem ki,de mindkettőt beleszámolta, így nem tudom őket kifizetni. Már írtam az eladónak, hogy nem lehetne a második vásárlásomat kitörölni, de több,mint valószínű,hogy nem. Hogyha nem fizetem ki ezeket a termékeket akkor nem fogják kiszállítani? Vagy hogy lesz? mert akkor szívem szerint rendelnék egy tök másikat és akkor ezeket hagynám fizetés nélkül. Most mi legyen? Teljesen kétségbe vagyok esve,mert kettőre nekem egyáltalán nincsen szükségem és még továbbadni sem tudnám, na meg pénzem sincs arra, hogy még egyet vegyek.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. júl. 22. 12:56
 1/1 anonim válasza:

Azt hiszem vissza tudod mondani.

Egyebkent ha korrekt az elado akkor vissza utalja a penzt

2017. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!