Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha mást választanak ki egy...

Ha mást választanak ki egy betöltetlen pozícióra, akkor visszajelzést sem kapok, mint jelentkező?

Figyelt kérdés

✔Az önéletrajzomat jól megcsináltam.

✔A feltételeknek és(legtöbb helyen) az előnyöknek is eleget tettem.

✔ Határidőkön belül jelentkeztem. (idei hirdetéseket néztem)


Ha mást választanak ki a pozicíóra akkor visszajelzést sem kap a többi jelentkező?


Ezen alapon nyugodtan jelentkezzek szószerint (!) 150 helyre? és hátha az egyik méltóztatik visszajelezni?


Illetve ha többen is visszajeleznek akkor mi lesz? nem fogják zokon venni, hogy már ''elkeltem''?


jelige: kezdő munkakereső, pályakezdő, frissdiplomás



2017. júl. 24. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ja.
2017. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször már arról illene értesítést (e-mail) küldeni, hogy "megérkezett a pályázat, iktatták, egyben tájékoztatnak az elbírálás menetéről"

Diplomát kérő állásoknál már szinte biztos van személyes meghallgatás, állásinterjú is. - erről szintén értesítenek.

Végül az a gyakorlat, hogy csak azokat hívják föl telefonon, akikkel személyesen is találkoztak.

Akik nem jutottak az interjú fordulójáig csak e-mail-ben szokták elutasítani.


Nyugodtan be illik adni sok helyre párhuzamosan a jelentkezéseket - nem jár elköteleződéssel,

egyáltalán nem "ciki" visszautasítani a később aktuálissá váló lehetőségeket.

2017. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pályázz millióegy helyre, nyugi, nem fognak behívni mindenhova. Nem fogják zokon venni sehol, ha elkeltél már.

Nem mindig jön elutasító email, ha nem téged választottak ki.

És többkörös interjúra számíts!

2017. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!