Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes programozó magániskolá...

Érdemes programozó magániskolákba járni?

Figyelt kérdés

Elég sok ajánlatot találtam, de ezek több százezer forintok. Nem ilyen OKJ képzések, hanem friss, korszerű tananyagot adnak le állításuk szerint.


Vagy ha tudok angolul, saját magam is képes vagyok tutorialok által megtanulni autodidakta módon programozni?


2017. júl. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, ha érdekel akkor megtalálsz mindent az interneten ingyen. Komoly online kurzusokért fizettem pár ezer forintokat, én nem javaslom.
2017. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Külföldi, angol nyelvű kurzusokon azért gondolkodok. Talán összeszedettebbek, mint a tutorialok nézegetése youtube-on, bár eddig amit ingyen láttam eme kurzusokból, nem nagyon nyerték el a tetszésemet....
2017. júl. 27. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskolának az a hátránya, hogy vagytok vagy 20-an és nem mindenki van egy szinten, továbbá nem is fejlődtök egyformán.
2017. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!