Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sofi-bsn szam igenylesehez...

Sofi-bsn szam igenylesehez milyen dokumentumok kellenek?

Figyelt kérdés
szemelyin kivul kell mas? munkaadoval megyek, de o nem mondta milyen dokumentumok kellenek.
2017. aug. 10. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol?

Hollandiában kell apostillal ellátott angol nyelvű születési anyakönyvi kivonat és bejelentett hollandiai lakcim

2017. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hollandiában igen. de az marha jó, mert már holnap mennem kell, és nem mondtak semmit, hogy kell fordítatnom angolra, vagy bármi dokumentumot kell vinnem...
2017. aug. 10. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel a munkaadot és kérdezd meg, hogy mi szükséges. A születési anyakönyvi kivonatot 3 nyelven adják ki ha be mész az anyakönyvi hivatalba, hogy elveszetetted a régit -pár ezer forint. Az apostill-t Budapesten kell igényelni rá, ha jól emlékszem a külügyminisztériumnal és elvileg még van még aznap.

De az a biztos, ha beszélsz a munkaltatoval, lehet hogy rád más szabályok vonatkoznak - én letelepedés miatt igenyeltem anno

2017. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a segítségedet!
2017. aug. 10. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Esetleg még a Hollandiai magyarok csoportot tudom javasolni a Facebookon : nagyon segítőkészek
2017. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!