Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMAG-os rendelésnél néztetek...

EMAG-os rendelésnél néztetek már bele a dobozba fizetés előtt?

Figyelt kérdés

Olvastam náluk, hogy az eMAG által forgalmazott termékeknél, a futárral ki lehet bontani a csomagot és belenézni (utánvételnél is) fizetés előtt, és ha valami nem okés vissza lehet küldeni díjmentesen.


Még sehol nem tapasztaltam ilyet, valóban van ilyen szerződésük a futárszolgálattal? Úgy tudom Sprinter, és a DPD szállít nekik.



2017. aug. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
nem rendeltem nem nézheted meg tanács kamerázz mikor bontod ki hogy látszodjon hogy érintettlen és úgy bontod ki majd a házban esetlegessen ha nem azt a terméket kapnád akkor ezzel bizonyítod de úgy csináld hogy látszodjon minden adat ami a rendelő szelvényen van és hogy úgy bontod ki.
2017. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet. át kell venned, ki kell fizetned, majd ha panaszod van, akkor írnod kell, ahogy első is írja, dokumentálni a problémát, ők majd küldik érte a futárt, aki elviszi, kivizsgálják a problémát, és aztán megpróbálnak veled megegyezni, hogy vagy a pénzt fizetik vissza, vagy kapsz egy ugyanolyan terméket, csak jót.
2017. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a terméket nem bonthatod ki, csak a piros Emagos dobozt, így csak a termék eredeti csomagolását tudod megnézni kívülről.
2017. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!