Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz hogy a bitcoin ára a...

Igaz hogy a bitcoin ára a szétválás miatt zuhant volna s csak a korreai atomháboru miatt emelkedett?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Koreában atomháború te félkegyelmű...
2017. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez minden háborúra igaz, hogy egy darabig nem volt te félkegyelmű...
2017. aug. 15. 10:32
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valami nincs, a tőzsdére hathat, minek szól bele valaki olyan témába amihez nem ért?
2017. aug. 15. 10:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Istenem, amikor a hülye okoskodik... írni nem tud rendesen, de akkora nagy májernek gondolja magát a pénzügyekben, mint az istennyila.
2017. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Attól, hogy valami nincs, a tőzsdére hathat"


Akkor a hupikék törpikék miatt emelkedett az árfolyama :)

2017. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Mivel az újonnan létrehozottnak semmi értelme nincs, emellett egy technikailag rosszabb verzió. Pár kínai miner elkeseredett próbálkozása arra, hogy leváltsák a jelenlegi bitcoin fejlesztőket, centralizálják a bitcoint és kiszorítsák a többi minert (ASICBOOST). A piac be is árazta ennek megfelelően.
2017. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Ez minden háborúra igaz, hogy egy darabig nem volt te félkegyelmű..."


Ja, értem, akkor szerintem a 2049-es nagy magyar atomháboru (sic!) miatt emelkedett.

2017. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Aki nem ismeri a feltétel fogalmát vagy nem tudja értelmezni az minek ír egyáltalán? Az értő olvasásnak alapfeltételnek kellene lennie.


A 2049-es háboruról szó nem volt még, sehol se téma, a korreai háboru viszont nem csak a közember között beszédtéma, hanem a vezetők is ez ügyben tárgyalnak.


Újra meg újra azt tudom mondani, hogy aki ennyire nem ért hozzá az inkább kérdezzen. Én nem fogok vele ugy szemétkedni ha kérdez ahogyan ő velem, pedig ellentében velem ő ezt érdemelné azokután ahogy itt viselkedik.


Ez a piac beárazta ügy meg egy nagy magyarázkodás csak a jelenlegi helyzetre. Magára a bitcoinra is azt mondták jó darabig, hogy semmit se ér, aztán meg hogy ennek már vége, csak most tudsz okoskodni.


Aki meg a helyesirásomat kritizálta: olvassa csak amit irok, parasztnak jó lesz így is.

2017. aug. 15. 11:16
 9/18 anonim ***** válasza:
1000 hasonló shitcoin van mint a bcash, az hiszed valami újat találtál most olcsón? A valós okokat hogy miért jött létre meg ignorálod látom. Nekem van mindkettő mert lusta voltam eladni a bcasht.
2017. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a valós okot nem a gyakorin fogom egyetlen egy beképzelt válaszoló írásában megtalálni

de ha gondolod te fektess be egy gyírarc véleménye alapján, ha ezt olyan jó ötletnek tartod.

2017. aug. 15. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!