Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan adás-vétel oldalakat, amivel meg vagytok elégedve és pozitív tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gyermekkori játékaim egy részét már eladományoztam, viszont ami megmaradt, attól ilyen formában szeretnék megválni. Eddig csak a Jófogást próbáltam, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Nem túl hosszú életűek a hirdetések és folyton csak a pénzre utaznak, hogy hosszabbítsam meg és fizessek azért, hogy előre kerüljön... arról nem is beszélve, hogy ha lejár az ideje, akkor 180 napig kell várnom, amíg törlik, ha csak nem fizetek ismét, hogy visszakerüljön...

2017. aug. 15. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vatera
2017. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anc ***** válasza:
Én is a Vaterát ajánlom, az a legjobb. Facebook csoportok vicc kategóriában vannak, Jófogáson is full megbízhatatlanok az emberek. Vaterán eléggé pörögnek az áruk, meg megbízhatóbbak a felhasználók az értékelési rendszer miatt.
2017. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!