Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki...

Meg tudná mondani valaki mondani hogy fekete taxitasért mennyire büntetnek? Illetve van e olyan hogy csak figyelmeztetnek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

nem fognak figyelmeztetni, azonnal megy a bünti, akár milliós nagyságrendű (adócsalás vétsége miatt, vagy adózási fegyelem megsértése, mit tudom én, hogyan hívják), és még jól jársz, ha nem foglalják le az autót.

Ha egyszer kifogsz navos ellenőröket, akkor cumi. De miért feketéznél? Nem jobb nyugodtan dolgozni és aludni? Megszerzed az engedélyeket, autót stb, és még tán több fuvarod is lesz, mint ha feketézve átvered az embereket. Idővel megjegyzik az autódat, nem fognak veled utazni, ezen felül még lehet fel is dobnak a szervnek, de a legrosszabbul mégis akkor jársz, ha "lebuksz" a taxisok előtt (akik szopnak az engedélyekkel stb-vel, hogy tisztán dolgozhassanak) azok meg jól helyben hagynak, és még csak nem is nagyon tudsz ellene tenni, mert még ha testi sértés is, te se vagy olyan hülye, hogy bemenj a rendőrségre árulkodni, hogy "eldádáztak azok a csúnya taxisok, pedig én csak békésen, feketézve vittem el előlük az utasokat, még ilyet..."

2017. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!