Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Péntek délután óta "en route"...

Péntek délután óta "en route" (úton) van a csomagom a DHL budai "departmentjéből". Ellopták? :O Vagy még ne kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Azért jó lenne, ha ma már ideérne, mert már kb. két hete adták fel a DHL-csomagot az USA-ból.

2017. aug. 21. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
De kezdjél, tépd a hajad, sírjál. Úristen, szörnyű, hogy nem szállítgatták a nemzeti ünnep és hétvége alatt :D
2017. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"nem szállítgatták a nemzeti ünnep és hétvége alatt" - oké, ezt nem is vártam el, de akkor miért szedték ki pénteken a budai raktárból, ha csak mondjuk ma hozzák ki? Mert "en route" péntek óta. Akkor pénteken úgy ment haza a futár muki, hogy az autójába előbb bepakolták a hétfői cuccokat? Vagy miért? ezt nem értem...
2017. aug. 21. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tök mindegy? Majd holnap, holnapután megkapod.
2017. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vámkezelésen átesett már a csomag? Az is eltarthat akár 1 hónapig... Amúgy az nem érv, hogy a csomag értéke miatt nem áfa- és köteles, hiszen az eljárás célja az is, hogy megállapítsák, kell-e fizetned, vagy sem. Tehát minimum megröntgenezik, ahhoz meg idő kell, ha sok a feldolgozandó küldemény.
2017. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, Frankfurtban ez történt vele: "PROCESSED AT TRANSIT FACILITY" ez nem a vámkezelést jelenti? Mert ha nem, akkor lehet hogy odavitték. :((
2017. aug. 21. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Frankfurtban nem vámkezelik.


Elvileg az en route nem a kézbesítést jelzi, arra

mást ír (talán out for delivery ?) Nem emlékszem,

mert rég rendeltem tőlük, de cégesen, vámkezeltettem,

szóval vannak tapasztalatok.

2017. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem tudom mi van, a Magyar Posta fogja kiszállítani, mert hozzárendeltek egy másik nyomköv. kódot is, ami a posta rendszeréből mutatja, hogy hol a csomag. Valszeg akkor a Posta Vámkezelő központjában lesz most pár hétig. :(

2017. aug. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!