Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire érdemes költeni ezt a pénzt?

Mire érdemes költeni ezt a pénzt?

Figyelt kérdés
Egész nyáron dolgoztam, sikerült összeszednem nekem nem kis összeget, 500 000 forintot, nem tudom, mit kezdjek vele. Először autóvásárláson gondolkodtam, de mivel nincs állandó keresetem, így felejtős opcióba tettem a dolgot. Aztán most gondolkodom azon, mivel a szüleim nem igen fordítanak gondot a lakás háztartási gépeinek modernizálására (a pénz pedig megvan hozzá, csak mindig felesleges dolgokra költik) új energiatakarékos mosógép, hűtő, bojler, ablakok rendbetétele, tűzifa a kandallóba, fűrész, stb. Persze a szüleim mondják, hogy ne erre költsem a pénzemet, ez az ő problémájuk, de én is otthon élek. Nektek mi a véleményetek? 20F
2017. aug. 21. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgyis mondhatnám az egészet, hogy én olyan dologra szeretném költeni a pénzt, ami értéknövelő, s nem csökkentő.
2017. aug. 21. 19:58
 2/6 anonim válasza:
100%
Kösd le, vagy nem tudom hogy mondjam, most nem jut eszembe hirtelen hogy hogy mondják
2017. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Tedd be a bankba és tanuld meg egy életre, hogy ne szórd el rögtön a pénzed azonnal.
2017. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
500 ezer elég semmi pénz a mai világban. Hacsak nincs amire SOS el kellene költened akkor inkább kösd le.
2017. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pénzt elrakni érdemes, nem kell rögtön elkölteni. Égeti a zsebed? Miért nem tud a legtöbb ember félrerakni?

Amennyi mindent felsoroltál ahhoz meg kevés a pénz. Nyiláazáró csere egy vagyon.Ha használtat veszed akkor az nem az igazi. Ha meg anyudéknak van ezekre pénzük csak másra költik akkor végkép nem vennék semmit. Esetleg fesd ki a szobád, új ágy ilyesmi. De tedd félre ne költsd el!!!!!!!!

2017. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szüleidnek és a válaszolóknak is igazuk van.

Ne költsd el.

Lakáselőtakarékossági számla, vagy valami bankbetét.

Ha mégis költenél, akkor tovább tanulásra.

Ezeknek később nagy hasznát veheted.

2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!