Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem igazán értem ezeket a...

Nem igazán értem ezeket a sportfogadókat, szerintetek?

Figyelt kérdés
Vegyük példának a tippmixet, ugye a fogadóiroda összeállítja az oddsokat, nagy valószínűséggel a kisebb szorzós a nyerő. Kérdem én, hogy ki az a hülye aki pl egy 1.7 3.5 4.1 szorzónál a 4.1-re tesz? Mert nagy valószinűséggel az veszít, de az 1.7 a fogadó szinte mindig nyerni fog, de az iroda meg bukni.
2017. aug. 25. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindent figyelembe kell venni. Azért van ez hogy mindenki azt hiszi hogy majd hamar meggazdagszik, aztán pofára esnek es mar nem is olyan jo dolog ez. Ilyen alapom az x is hülyeség? Mert tobb oddsz van rajta mint az esélyesebben. A sportban bármi megtörténhet.
2017. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Látszik, hogy a valószínűség fogalmáról még nem nagyon hallottál...
2017. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"ki az a hülye aki pl egy 1.7 3.5 4.1 szorzónál a 4.1-re tesz?"


Elég ha 4-ből egyszer bejön neki akkor már nyert.


(Persze valójában kb. minden 5-ödikre fog bejönni a 1.7 meg minden másodikra, így mindkettőn buksz hosszú távon.)

2017. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

"... a fogadó szinte mindig nyerni fog, de az iroda meg bukni."


Hahaha, csak az iroda nyer.

2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Mindig van tippmix gyilkos eredmény. Ezért vannak pillanatok amikor megédi tenni a valószínűtlenebb eseményre.

Próbálj meg egy szelvényt kitölteni 5 mezővel alacsonyabb oddsokkal 200 ftért és meglátod, hegy nem mindig fogsz nyerni.

2017. aug. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!