Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a jó és megbízható brókerc...

Mik a jó és megbízható brókercégek?

Figyelt kérdés
sokat kipróbáltam de mindegyikkel vólt valami gond például a saxo-nál hiába zároltam a pozíciót nem zárolta megbízásként felvette hogy zárja ha a piac újra nyitva lessz de nem vólt hajlandó zárni egyszerse és még csak aszt se mondja meg mikor lessz zárva a piac a megbízást meg berakta hogy kész mikor nem zárolta és az árfolyam is lejebb ment ott az fx pro ezzel az a baljom hogy én kakaó cukor olaj alma meg mindenféle árucikel szeretnék kereskedni de ezek ojan néven vannak fent amikről nemtudom megmondani hogy mik általába betükkeljelölve és nem találom az árucikkeket vagy nemtudom behatárólni mi micsoda ezért az is jó lenne ha valaki az összes árucikket leírná ami fenn van fx-pró n meg más helyeken hogy mien néven-jelölésekkel vannak fenn és mellé írni magyarúl hogy mi mien árucikk természetesen már angolul is próbáltam amúgy pl a dukascopy val meg a legtöbbel az a gondom nemtudom behatárolni mi micsoda csak a valutákat ezért remélem valaki leírja amit mondtam a helyesírásomra nem kérek véleményt és senki ne válaszóljon úgy hogy véleményt akar írni vagy nem bírta értelmezni az első részben leírt problémát vagy vitatkozni hogy nem így van mert egy korábbi kérdésben vólt elég gyökér aki jobban tudta mi van az én monitoromon és ha bárki ezekkel jön akkor a kérdés megválaszóltnak számít és már nem fogom kapni a válaszokat és a 0 segítséggel kitörölhetem a megértéseket köszönöm!

2017. aug. 31. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Dugyinka Zrt.

Kajifás Kft.

Hricleri Brókerház

Korvitti Bank Zrt.

SeSeSevroletti Nyrt.

2017. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
anyáddal szórakozz :@@@ írtam hogy magadfajták ne válaszóljanak :@@@@@@@@@
2017. szept. 2. 00:52
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Analfabéta hisztigép :D
2017. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fogyatékos analfabéta te nem tudsz egy kérdést végig értelmezni :) fogyatékos f... kalap mi a sz.r-t képzelsz te magadról? senki nem kérte hogy hülyeséget írj kitétel vólt a kérdésben te meg megszegted így jogosan tilthatnának ki erről az oldalról
2017. szept. 2. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Értelmezhetetlen a kérdésed, normális ember számára. :D És ne hisztizz mint egy kislány.
2017. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tanúlj jó modort ne okoskodj mikor semmit nem tudsz és tanulj meg szöveget értelmezni mert én is tudok logikailag értelmezni egy szöveget ami nincs mondatokra tagolva akkor neked is menni fog ha már nekem megy okostojás :)
2017. szept. 4. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, ne sírjál :D Menj vissza inkább az általános iskola 4. osztályába :D
2017. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csicska gyerek de felképelnélek
2017. szept. 27. 14:35
 9/9 Dávid ***** válasza:
A kérdező egy hisztigép.
2018. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!