Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki lehet cseréltetni az...

Ki lehet cseréltetni az euronics-ben vásárolt hajvágó gépet ami működik?

Figyelt kérdés
Vettem 2 napja egy hajvágót az euronicsben és az a gond hogy nem igazán tudom használni szokatlan kényelmetlen. Ugye szoktak adni 3 nap csere garanciát viszont nincs semmi baja a gépnek csak szeretném cseréltetni egy másikra. Ez megoldható? Ha vissza viszem kicserélik?

2017. szept. 1. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az eladókon múlik.


Én egyszer egy 55 ezres 6 fejes videomagnót vittem vissza, az se ma volt igaz.. a fej hibás volt gyárilag, és mindentől elzárkóztak, sajna az ottani tesztelés alatt a hiba nem jelentkezett, így nem is erőltették meg magukat hogy na segítettek volna.

Ha kellett vinnem, továbbra is rossz volt, eladtam havernak irtó olcsón, mondhatom ingyen.

2017. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először még tesztelni se akarták!


Próbáld meg, veszteni nem vesztesz vele!

2017. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor hátha. Remélem nem futok egy potya kört :/
2017. szept. 1. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első története nem értem hogy jön ide...


Olyan, hogy "3 nap cseregarancia" nincs. Ha 3 napon belül MEGHIBÁSODIK egy termék akkor azt a forgalmazónak kötelezően cserélni kell - nem javíthatja, mert feltételezni kell, hogy a termék eleve hibás volt.


De hibátlan terméket senki nem köteles sem cserélni, sem visszavenni.

Ha a cég ügyfélközpontú akkor önkéntes alapon megtehet (ugye önként bármit megtehetnek). De tartsd észben mikor visszamész, hogy semmiféle jogalapod nincs a cserére, csak az eladó jóindulata.

2017. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!